Училищния съвет поднесе ръчно изработени картички на своите учители
По повод 8 март учениците от Училищния съвет поднесоха ръчно изработени картички на своите учители – малък, но изключително мил жест на признателност и уважение. С много старание и лично отношение те създадоха красиПрочети още…

