Темата на срещата бе „Мотивация за учене“ – тема, която винаги е важна, особено когато говорим за личния избор, постоянството и смисъла на образованието. Чрез презентация, беседа и кратки видеоматериали учениците имаха възможност да поговорят открито за ученето, целите и трудностите, които срещат по пътя си.
Благодарим на г-жа Иванова за отделеното време, полезния разговор и споделения опит. Подобни срещи са ценни, защото показват на учениците, че подкрепата идва не само от учителите, но и от родителите и общността около тях.

