Ден на ученическото самоуправление в ПГТ „Михалаки Георгиев“ – Видин!

Новини

Днес учениците влязоха в ролята на учители, директор, заместник-директор, административни длъжности и доказаха, че могат да бъдат отговорни, инициативни и вдъхновяващи лидери! 👩‍🏫👨‍🏫📚

В рамките на деня се проведоха и интересни уроци, посветени на 🇪🇺 Европейския съюз, европейските ценности и възможностите пред младите хора. Учениците показаха знания, креативност и активно участие в дискусиите. 🌍💙

👏 В края на инициативата зам.-директорът Мирела Михайлова връчи сертификати на всички ученици, заели административни длъжности, като ги поздрави за тяхната отговорност и активност.

Гордеем се с нашите ученици, които показаха, че училището е място не само за знания, но и за развитие на лидерски умения, гражданска активност и увереност! ❤️