Проекти


 

Посетете ни във Facebook

 

ПГТ "Михалаки Георгиев"

 

Проект "Успех"

 

Проект "Да направим училището привлекателно за младите хора"

 

Галерия Виж тук...

 

За учебната 2014-2015 година са сформирани следните ИИД групи
в областите на извънкласна и извънучилищна дейност:

 

Валя Славчева Груева – «Рационално хранене»
Емилия Емилова Захариева – «Спорт-здраве-успех»
Златка Янева Радуканова – «Млад олимпиец»
Златка Янева Радуканова – «Тенис на маса»
Цанка Иванова  Крумова – «Студио за красота»
Валентина Иванова Митова – «Аз управлявам бар»
Веселка Ваньова Василева – «Млад енолог»
Розалина Петрова Илиева – «Управление на фирма-тайната на успеха»
Ирена Сашова Тончева – «Рецепти от тефтера на баба»
Силвия Данова Гергова - Василева – «Кетъринг»
 Гинко Василев Петров – «Млад краевед»
Емилия Емилова Захариева – «Млад огнеборец»
Мария Тодорова Петкова – «Училищни символи и ритуали»
Бисерка Любенова Каменова – «Приятели на сайта»
Бисерка Любенова Каменова – «Безопасен интернет»
Стефка Цветанова Лалова – «Млад франкофон»
Цецка Каменова Божинова - Кехайова – «Млад пътешественик»
Здравка Гинкова Спасова – «Английски без граници»
Гинко Василев Петров – «Млад редактор»
Розалина Петрова Илиева – «Реклама и туризъм»
Стефка Цветанова Лалова – «Устойчиво развитие»
Аксиния Петрова Георгиева – «Машинна бродерия»
Елена Рангелова Калотова – «Карвинг»
Мария Тодорова Петкова – «Опознай себе си»

 

 

За учебната 2013-2014 година са сформирани следните ИИД групи
в областите на извънкласна и извънучилищна дейност:

 

област:
Дигитални компетентности:
Безопасен интернет - с ръководител Бисерка Любенова Каменова
Приятели на сайта - с ръководител Бисерка Любенова Каменова


Хуманитарни науки:
Аз и модата - с ръководител Аксиния Петрова Георгиева


Здравословен начин на живот:
Спорт - здраве - успех  - с ръководител Златка Янева Радуканова
Млад огнеборец- с ръководител Емилия Емилова Захариева

 

Комуникативни умения на роден:
Моето интервю - с ръководител Албена Йорданова Михайлова
Английски без граници - с ръководител Здравка Гинкова Спасова
Млад екскурзовод - с ръководител Цецка Каменова Божинова-Кехайова
Млад франкофон - с ръководител Стефка Цветанова Лалова

 

Умения за самостоятелно учене и събиране на информация
Млад краевед - с ръководител Гинко Василев Петров
Вкусът на живота - с ръководител Силвия Данова Гергова-Василева
Рецепти от тефтера на баба - с ръководител Ирена Сашова Тончева

 

Граждански компетентности
Училищни символи и ритуали - с ръководител Мария Тодорова Петкова

 

Предприемачество
Студио за красота - с ръководител Цанка Иванова Крумова
Млад енолог - с ръководител Веселка Ваньова Василева
Аз управлявам бар - с ръководител Валентина Иванова Митова

 

Природоматематически науки
Устойчиво развитие - с ръководител Стефка Цветанова Лалова
Екоклуб - с ръководител Емилия Иванова Николова

 

Културни компетентности
Народни танци - с ръководител Ерик Благоев Петров
Фолклорни танци - с ръководител Деян Атанасов Славчев


Предприемачество
Моята фирма - с ръководител Розалина Петрова Илиева